Koronawirus i wsparcie dla przedsiębiorców - akcja #RatujBiznes

Kancelaria adwokacka, którą prowadzę zgłosiła się do pomocy przedsiębiorcom w czasach kryzysu wywołanego epidemią koronawirusa (COVID-19). Akcja #RatujBiznes prowadzona jest oficjalnie przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. O inicjatywie można przeczytać na stronie Rzecznika. Kancelaria została umieszczona na liście podmiotów udzielających bezpłatnej pomocy na terenie województwa pomorskiego oraz województwa łódzkiego. 

#ratujbiznes koronawirus wsparcie

Celem przedsięwzięcia jest informowanie przedsiębiorców o przysługujących im instrumentach wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej. Ponadto, możliwe jest również świadczenie przez kancelarie darmowej pomocy w zakresie przygotowania i złożenia wniosków o wsparcie. Darmowa pomoc ma służyć przedsiębiorcom, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W sprawie porad w ramach #RatujBiznes zapraszam do kontaktu na podane na stronie dane kancelarii. 

Niestety, skala podmiotów dotkniętych skutkami epidemii jest ogromna. Nie możemy, jednak bezczynnie patrzeć na to co się dzieje. Jako adwokat uważam, że w tym ciężkim czasie wszyscy powinniśmy wspierać polskich przedsiębiorców jak tylko możemy.

Jeszcze przed wystartowaniem inicjatywy Rzecznika zadeklarowałem pomoc przedsiębiorcom dotkniętych skutkami COVID-19. Udzielam darmowych porad prawnych w zakresie związanym z sytuacją prawną przedsiębiorców w tym trudnym czasie. Nie jesteś pewny jakie uprawnienia daje Ci umowa lub prawo w czasie epidemii?

Masz problem z wykonaniem umowy i nie jesteś pewny konsekwencji jej niewykonania? Napisz do mnie, a postaram się pomóc.