Tel: 515 616 665 | Gdynia, ul. Śląska 53B lok. B507 | Kutno, Gołębiew Stary 39a | biuro@kancelariamw.pl
adwokat Kutno

Maciej Wieczorkowski

Wybierając kierunek studiów byłem pewien, że zostanę adwokatem. Wiele osób odradzało mi tę ścieżkę kariery. Wówczas popularny był mit, że pochodząc z nieprawniczej rodziny, nie mam szans na osiągnięcie swojego celu. Byłem jednak przekonany, że ciężką pracą oraz rzetelnością uda mi się zrealizować plan. Bardzo wcześnie zacząłem go realizować. Już od trzeciego roku studiów prawniczych zdobywałem doświadczenie pod okiem radcy prawnego. Podczas aplikacji uczyłem się od najlepszych prawników w Trójmieście. Wiele przepracowanych w pocie czoła dni i nocy przyniosło efekt – osiągnąłem swój cel i zostałem adwokatem. Porzuciłem pracę dla jednej z największych kancelarii na Pomorzu oraz dla jednej z największych spółek kapitałowych w Polsce, aby tworzyć własną kancelarię w oparciu o wartości, które wyznaję.

 

Wiele lat spędzonych w zawodzie prawnika utwierdziło mnie w przekonaniu, że podjąłem właściwą decyzję wybierając tę ścieżkę kariery. Robię to, co lubię. Świadomość, że pomagam dzięki temu ludziom daje mi ogromną satysfakcję i jest motorem do dalszych działań i rozwoju. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam obsłudze klienta według najwyższych standardów. Świadczę usługi w taki sposób, aby klient był zawsze zadowolony. Celem nadrzędnym jest zawsze ochrona interesów moich mocodawców. 

Choć pochodzę z Kutna to Gdynia jest moim drugim domem. Jestem zakochany w Trójmieście oraz polskim morzu. Kiedy nie pracuję, staram się aktywnie spędzać czas uprawiając sport (crossfit, jazda na rowerze, morsowanie) oraz poszerzać wiedzę z zakresu rynków finansowych.

Życiorys

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nagradzany stypendium rektora dla najlepszych studentów. Absolwent Szkoły Praw Własności Intelektualnej im. Hugo Grocjusza w Krakowie w 2016 r. Od 2017 roku adwokat zrzeszony w Płockiej Izbie Adwokackiej. W 2019 roku ukończył Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

prawo UMK
Gdynia, ul. Śląska 53B/B507,
ADWOKAT KUTNO
Kutno, Gołębiew Stary 39a
TELEFON