Tel: 515 616 665 | Gdynia, ul. Śląska 53B lok. B507 | Kutno, Gołębiew Stary 39a | biuro@kancelariamw.pl

Porady prawne

Jeżeli szukasz porady prawnej we wskazanych wyżej miastach lub w okolicach (np. Gdańsk, Sopot, Kościerzyna, Kartuzy, Płock, Łódź) to zapraszam serdecznie do biura, które znajdują się pod wskazanymi adresami. Celem umówienia wizyty zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły, w tym również kwestię wynagrodzenia. Kiedy już ustalimy wspólnie termin, proszę uprzejmie o zabranie ze sobą na spotkanie wszelkich dokumentów dotyczących sprawy. Obawiasz się o poufność niektórych informacji? Pamiętaj, że jestem adwokatem i obowiązują mnie zasady tajemnicy zawodowej. 

porady prawne gdynia
porady prawne online

Jeżeli szczególnie cenisz swój czas i nie lubisz go tracić  na dojazd do kancelarii prawnej polecam skorzystanie z porady prawnej online. Mogę w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób skontaktować się z Tobą telefonicznie, mailowo lub za pomocą wideokonferencji, aby rozwiązać Twoją sprawę. W ten sposób doradzam moim klientom na terenie całej Polski. W celu zamówienia usługi porady prawne online zachęcam do kontaktu mailowego.

Za każdą pracę należy się wynagrodzenie. Co do zasady nie zajmujemy się darmowymi poradami prawnymi. Wyjątek stanowią przedsiębiorcy zmagający się ze skutkami ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii w związku z koronawirusem (COVID-19). Pro bono jestem w stanie ocenić Twoją prawną sytuację w związku z obowiązującymi Ciebie umowami. Zastrzegam jednak, że darmowe porady prawne w tym temacie nie obejmują nieodpłatnej obsługi sporów sądowych. Proszę mieć też na uwadze, że mam klientów wobec, których zobowiązałem się do terminowego załatwienia spraw. Dlatego też darmowe porady prawne świadczę wyłącznie po godzinach  pracy.

covid-19