Tel: 515 616 665 | Gdynia, ul. Śląska 53B lok. B507 | Kutno, Gołębiew Stary 39a | biuro@kancelariamw.pl
obsługa IT

Obsługa prawna Adwokat, Prawnik IT – Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Jako adwokat specjalizuję się w obsłudze prawnej podmiotów z branży IT.

Przede wszystkim sporządzam, weryfikuję oraz negocjuję kontrakty w ramach bieżącej obsługi przedsiębiorstw działających w tym sektorze. Są to m.in.:

Obsługa prawna IT: przedsiębiorstwa, softwarehouse

Powyższy katalog nie jest oczywiście wyczerpujący. Usługi prawne dla IT to nie tylko umowy, ale również kwestia ochrony danych osobowych, regulaminu usług, sporów sądowych związanych z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów, a nierzadko również prawo nowych technologii. Pomagam programistom, software house’om, przedsiębiorstwom, które wdrażają nowoczesne rozwiązania informatyczne. Swoje doświadczenie opieram na dotychczasowej współpracy z tymi podmiotami oraz biurem informatyki jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce.  Znam specyfikę, jak również ryzyka i zagrożenia związane z prawnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstw z branży IT.

Prawnik Gdynia - pomoc prawna IT

Potrzebujesz pomocy specjalisty? Jesteś z miasta Gdynia, Kutno, Gdańsk, Sopot, Łódź, Kościerzyna? Zapraszam na spotkanie w siedzibie mojej kancelarii w dogodnej dla Ciebie porze. Jeżeli masz do mnie daleko – nic straconego, chętnie załatwię Twój problem online. Zresztą… pracując w branży zapewne nie będziesz miał problemów, aby połączyć się za pomocą wideokonferencji lub po prostu przesłać mi maila z zapytaniem. Obsługuję klientów z całej Polski. 

prawo IT
Gdynia, ul. Śląska 53B/B507
Kutno, Gołębiew Stary 39a
TELEFON