Tel: 515 616 665 | Gdynia, ul. Śląska 53B lok. B507 | Kutno, Gołębiew Stary 39a | biuro@kancelariamw.pl

Adwokat sprawy karne Gdynia

Adwokat sprawy karne: reprezentacja świadka, podejrzanego, oskarżonego, pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego w postępowaniu karnym

Jako adwokat prowadzę sprawy karne, w których reprezentuję różnych uczestników postępowania karnego. Często postępowanie zaczyna się od zatrzymania i tymczasowego aresztowania, a następnie przedstawienia zarzutów. Nierzadko, jednak postępowanie inicjowane jest poprzez wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka… Korzystając z usług adwokata już od pierwszych chwil zwiększasz swoje szanse na korzystny wynik sprawy. Ta zasada dotyczy również pokrzywdzonych, którzy czasami nawet nie wiedzą, że padli ofiarą przestępstwa a dochodzenie roszczeń w postępowaniu karnym będzie prostsze.

Niezależnie od tego kim jesteś w postępowaniu karnym, niezależnie od etapu sprawy – mogę ci pomóc. Jeżeli jesteś oskarżonym, pamiętaj – nie zawsze sprawa musi się skończyć wyrokiem skazującym i karą pozbawienia wolności. Warunkowe umorzenie postępowania, warunkowe zawieszenie wykonania kary to inne z kilku opcji, które możliwe, że można rozważyć w Twojej sprawie. 

W celu omówienia szczegółów zapraszam do biura w Gdyni, gdzie w komfortowych warunkach omówimy sprawę. Biuro: Gdynia, ul. Śląska 53b / B507.

Adwokat sprawy karne Gdynia: reprezentacja skazanych

W sprawach karnych również skazany ma możliwość skorzystać z usług adwokata. W niektórych przypadkach skazany może wnioskować o wydanie wyroku łącznego. Wniosek o zatarcie skazania czy też wniosek o zwolnienie z odbywania reszty kary ograniczenia wolności, wniosek o zmianę kolejności wykonywania kar pozbawienia wolności lub wniosek o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów to tylko niektóre tematy, w których kancelaria może pomóc. 

Jeżeli chodzi o sprawy karne prowadzę jako adwokat prowadzę praktykę w mieście Gdynia oraz Kutno. Nie ma problemu, abym Ci pomógł jeśli jesteś z woj. pomorskiego (w szczególności Gdańsk, Sopot) oraz łódzkiego.