Tel: 515 616 665 | Gdynia, ul. Śląska 53B lok. B507 | Kutno, Gołębiew Stary 39a | biuro@kancelariamw.pl

Upadłość i restrukturyzacja - Kancelaria Adwokacka w Gdyni

Upadłość przedsiębiorców (Firmy)

Jest to specyficzne postępowanie zmierzające do zaspokojenia wierzycieli przedsiębiorcy w razie jego niewypłacalności. Celem postępowania jest zaspokojenie roszczeń wierzycieli w jak najwyższym stopniu, a jeśli racjonalne względy na to pozwolą, aby dotychczasowe przedsiębiorstwo dłużnika zostało zachowane. Pomagam przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się czy złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości. Po złożeniu wniosku doradzam klientom, aby jak najlepiej zabezpieczyć ich interesy. Reprezentuję również interesy wierzycieli w postępowaniu upadłościowym.

prawnik trójmiasto

Restrukturyzacja

Restrukturyzacja z kolei jest postępowaniem, którego celem jest uniknięcie upadłości w warunkach realizacji układu z wierzycielami. Istnieją różne rodzaje postępowań restrukturyzacyjnych, które pozwalają uregulować stosunki na linii dłużnik-wierzyciel. Upadłość czy restrukturyzacja? Jako prawnik pomogę Ci odpowiedzieć na to pytanie w Twojej konkretnej sprawie. Przeprowadzę Cię również przez całe postępowanie broniąc Twoich interesów, aby w jak najwyższym stopniu umożliwić Ci płynne, dalsze prowadzenie działalności.

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka to określenie dotyczące upadłości osób fizycznych. Celem postępowania jest umożliwienie umorzenia zobowiązań upadłego niewykonanych w postępowaniu upadłościowym.  Adwokat również jest w stanie pomóc w tym szczególnym postępowaniu. Przygotuję wniosek o ogłoszenie upadłości, będę reprezentował Twoje interesy na posiedzeniu przed sądem oraz służył pomocą i radą podczas trwania całego postępowania.

Trójmiasto (w szczególności Gdynia) i okolice (oraz całe pomorskie), województwo łódzkie, mazowieckie  – to są rejony, w których najczęściej pomagam. Pracuję jednak z klientami z całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

Biura Kancelarii: Gdynia, Kutno.

adwokat gdynia upadłość konsumencka
ADWOKAT GDYNIA - ADRES
Gdynia, ul. Śląska 53B/B507,
ADWOKAT KUTNO - ADRES
Kutno, Gołębiew Stary 39a
TELEFON